Co je lymfatická masáž

lymfatická masáž PrahaMANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ (ML) je jemná masážní technika zaměřená na podporu funkce lymfatického systému. Jedná se o kúru, která celkově zregeneruje a detoxikuje tělo, zbaví je přebytečné vody a odpadních látek, pomáhá při zmírnění problémů s celulitidou, zlepší kvalitu pleti a vlasů a posiluje imunitní systém. Je také ideální jako doplňková péče po liposukcích a při problémech s obezitou a nadváhou.

ROZDÍL MEZI LYMFATICKOU A KLASICKOU MASÁŽÍ

ML má jinou techniku a funkci než známá masáž klasická (ta se zaměřuje na svaly a šlachy a využívá větší tlak). Lymfatická masáž působí na lymfatický systém, který je z 80 % v podkoží. Provádí se plošnými kruhovitými a spirálovitými hmaty s pomalou frekvencí a malým tlakem.

ROZDÍL MEZI ML A PŘÍSTROJOVOU MASÁŽÍ TLAKOVÝMI VLNAMI
Tady jednoduše platí, že ruka se přístrojem nahradit nedá!
* ML má mnohem větší účinek.
* Působí přesně na konkrétní místa po celém těle                                                                                              
JEDNA MASÁŽ NESTAČÍ
Kúry založené na aktivaci lymfatického systému vyžadují opakování. Počet návštěv závisí na tom, jaký problém chceme touto cestou řešit. Například při problémech s celulitidou či otoky se dostaví první výsledky zhruba po pěti masážích. Ale i potom je potřeba pokračovat.

KONTRAINDIKACE

Nádorové onemocnění, bakteriální a virová infekce, horečka, trombóza, akutní žilní onemocnění, akutní zánět podkoží, porucha srdeční činnosti, onemocnění jater, zvýšená funkce štítné žlázy, hypertenze, bronchiální astma.


Kontakt

STUDIO LINE BODYMgr. Eva Struhovská, Ostrovského 253/3, Ženské domovy, 4. patro, č. 4021, Praha 5Objednávky a informace tel. 721 728 992         

linebody@email.cz